Емотивна поддршка и личен развој
20 €
27.08.2022 13:21

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Менаџмент консалтинг

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Француски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Здраво живо,
Јас сум долгогодишен личен и животен тренер, можам да ви го направам животот поубав со неколку обзервации и совети,
Работиме на темелно откривање на моменталните блокади, односно когнитивно, физичко и емотивно чистење на ограничувачките фактори заради долготрајна јаснотија и непречејно чекорење кон целите. Јас сум многу перцептивна со над 100 клиенти до сега и 5 годишно искуство во лична асистенција, од духовна до логистичка. Нема да погрешите ако ме побарате и ангажирате, оваа работа на лично спознавање и развој е најисплатливата, и тоа ќе ви се докаже по краток период.
Зборувам англиски и француски течно.

Сè најдобро,
Ве очекуваме,

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Џиа
Потврден огласувач
075355932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам