1 / 5
Yamaha MT07
7.000 €
Цената е фиксна
19.11.2022 22:46

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2020

Модел:

MT 07

Километри:

5000

Motorot e kupen i odrzuvan vo Moto Azzurro, jas sum mu prv sopstvenik. Nikogas padnat ili nesto slicno. Se e fabricki na nego so rizoma slideri i vizirce. Pominati 6000km Seuste pod garancija so polna servisna istorija vo salonot. Registriran, servisiran i kasko osiguran do drugata godina.
Ve molam bez zameni i cenkanja cenata e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070777888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам