1 / 5
велосипед градски
155 €
14.03.2023 09:33

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Се продава велосипед градски во беспрекорна состојба сена 165е.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

burim
Потврден огласувач
071370008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам