1 / 4
Кајче
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 22:38

Охрид / Охрид

Се продава 7 метарско кајче за 12 патници со целосна документација.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
072558148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам