1 / 8
Iphone 8
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 11:16

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Poveke info na 076 280 068

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076600742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам