1 / 7
Casovi po pijano
250 МКД
Цената е фиксна
Денес 03:54

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Приватни часови по пијано за деца (над 8 години) и возрасни, почетници и напредни. Часовите се индивидуални и ги одржува дипломиран музичар-теоретичар и педагог од пон - саб во период од 11:00 до 20:00 часот. Стилови: класично, поп, филмска и тв музика, џез и блуз (свирење транскрипции, без џез теорија), изборот е ваш. За сите кои што сакаат да се бават професионално или како хоби. Обезбедувам соодветна литература вклучена во цената. Одлични услови за работа и бесплатен паркинг.

Термини: по договор
Часовите се изведуваат на македонски или англиски јазик.
Пијано кое што се користи на часовите: Lauberger & Gloss, 1875

Часови / цени:
45 мин. - 250 ден
60 мин. - 350 ден
90 мин. - 500 ден

Локација: населба Водно
Контакт тел. / вибер: 075 416 892

www.nenadprokopiev.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Ненад
Потврден огласувач
075416892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам