1 / 8
Casovi po solfez i teorija na muzikata
250 МКД
Цената е фиксна
Денес 03:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Приватни часови по солфеж и теорија на музиката и За сите возрасти, почетници и напредни. Часовите се индивидуални и ги одржува дипломиран музичар-теоретичар и педагог од пон. - саб. во период од 11:00 до 20:00 часот. Обезбедувам соодветна литература вклучена во цената. Одлични услови за работа и бесплатен паркинг.

Термини: по договор
Часовите се изведуваат на македонски или англиски јазик.
Пијано кое што се користи на часовите: Lauberger & Gloss, 1875
*Часовите по Теорија на музиката може да се изведуваат и онлајн преку платформата Zoom

Часови / цени:
45 мин. - 250 ден
60 мин. - 350 ден
90 мин. - 500 ден

Локација: населба Водно
Контакт тел. / вибер: 075 416 892

www.nenadprokopiev.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Ненад
Потврден огласувач
075416892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам