1 / 6
Продам 20 и 40 футовый контейнер
1.500 €
27.08.2022 14:46

Кавадарци / Кавадарци

Продажа 20 и 40 футовых контейнеров с возможностью доставки на дом.
Контакт: berga.silvija@inbox.lv
WhatsApp: +371 28 175 901

Категорија: Останато

Се продава од:

Berga
Потврден огласувач
55259670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам