1 / 11
Daihatsu rocky 2.8turbo diesel 4x4
5.777 €
Цената не е фиксна
02.12.2022 16:45

Штип / Штип

Марка:

Daihatsu

Модел:

Rocky/Fourtrak

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

2.8 turbo diesel , skoro novi off road gumi ,podvozje podignato, registriran mk tabli , servisiran, sreden vnatre nadvor podvozje,Raptor boja ( koja ne se grebe) . Dzipot e vo ekstra sostojba spremen za off road bez nikakvi skrieni vlozuvanje vo nego Cenata e za kes , za zamena druga cena!!!......poveke info na tel .078 513 756

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

....
Потврден огласувач
078513756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам