1 / 5
GUMI M + S 195 / 65 / R15 - 91H
5.500 МКД
6.000 МКД
27.11.2022 10:52

Делчево / Делчево

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

NEXEN Sport M+S
195 / 65 / R15 - 91H

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija
Потврден огласувач
070 731 589
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL CORSA 1.3 CDTI

3950 МКД

LETNI GUMI MICHELIN 195/65/R15

8000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам