1 / 5
FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED
По Договор
02.02.2023 16:12

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦИ "SHIMANO SCR". МАРКАТА НЕ МИ Е ПОЗНАТА НА ЕДНА ОД СЛИКИТЕ Е ЗНАКОТ НА МАРКАТА, ОД ПОСТАРА ГЕНЕРАЦИЈА Е И ФРАНЦУСКА МАРКА Е.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
077595044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам