1 / 8
Velosiped
По Договор
24.05.2023 21:01

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Gratski velosiped DRiVE 1x7 brzini integriran, sr sunotr viluska, pro max kocnici, hamortizer dm1750lbs

Velosipedot e vo besprekorna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

burim
Потврден огласувач
071370008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам