1 / 5
Sea doo RXT 255KS Jet ski
9.000 €
17.09.2022 09:52

Охрид / Охрид

230 rabotni casovi
trosed
registriran
so dva kluca brz i spor
mn jak bez zabeleski
servisiran
komplet so prikolka
cena 9 000 evra (moze da se dogovarame)

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам