1 / 5
Se prodava plug obrakjac
По Договор
02.12.2022 09:10

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

dvobrazen obrakjac vo ispravna sostojba za traktor okolu 40 konja

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078449657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам