1 / 4
Set Alatki za plastika
1.499 МКД
08.03.2023 09:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет 19 Алатки за отстранување на внатрешни делови во вашиот автомобил, камион, комбе и сл. Се употребува за инсталирање или вадење на аудио/радио систем во автомобил, панел на врати, лајсни, амблеми, облоги на прозорци или поправка на внатрешноста на автомобилот и реставрација на мебел, панели и сл.

✔ Боја: Црвена.
✔ Материјал за алат за трим: POM + ABS.
✔ Материјал за отстранување на нитни: Железо и пластика.
✔ Уредно спаковани во торбичка за складирање со патент.
✔ Заштедете време и пари.
✔ Нема да се грижите дали ќе ги изгубите.
⤵️ Комплетот вклучува:
◾️ Преносна торба.
◾️ 11 парчиња алатки за остранување.
◾️ 2 парчиња алатки за ослободување.
◾️ 2 парчиња стерео алатки за отстранување.
◾️ 3 парчиња алат за отстранување на терминал за автомобил.
◾️ 1 парче клешта за отстранување на нитни.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Povekjenamenski starter - power bank

3150 МКД

Mehanicki merac na pritisok

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам