1 / 1
Каиши kaisi kaishi
1 МКД
25.11.2022 10:16

Прилеп / Прилеп

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени од магацин има ралични димензии

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

5 МКД

Vakumirka pakerka вакумирка пакерка

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам