1 / 2
Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи
3 €
15.11.2022 17:35

Прилеп / Прилеп

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика .
О прстени
Сетови за пумпи и клипови
Се продаваат само топтан по 3 евра за 1 кг
Има околу500 кг

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

50 €

Рам држач за мачка ram drzac za macka kran so reduktor

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам