1 / 4
MTB Bergamont 26“
20.000 МКД
27.05.2023 19:57

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava MTB Bergamont 26“ so golemina na ram M

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
078672223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам