1 / 12
Honda CB1000ra
7.400 €
Цената е фиксна
01.12.2022 10:23

Кичево

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2013

Модел:

CB

Километри:

20000

registriran , servisiran , novi gumi , plocki
Poveke informacii na tel:070-229-039

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Дарио
Потврден огласувач
072267886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам