1 / 7
Tepih od prirodno krzno nov
230 €
31.01.2023 18:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prirodno krzno nov neupotreben dimenzii 3 x 2 metri

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Nn
Потврден огласувач
075877684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам