1 / 9
SE PRODAVA Tocak
1 €
09.11.2022 08:14

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

16 "

Se prodava

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
078 390 018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам