1 / 8
KONA Велосипеди
325 €
Цената е фиксна
28.03.2023 21:55

Чаир / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

+389 70 982 658
KONA Велосипеди

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bekir
Klinska Lesa 2 chair /Skopje
Потврден огласувач
+389 71950257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам