1 / 12
MERCEDES CLS 350 cdi
23.000 €
03.02.2023 19:53

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2011 год
213000 км реални со цела историја во мерцедес
Сончев кров
Дистроник
Наппа кожа ексклузив
Цел ентериер е кожа
Греење на седишта
Амбиент осветлувањe
Mercedes inteligent light system
Зимни нови,возени 2000км
Мали забелешки на браниците напред и назад
Технички топ состојба,регистриран до9.2023
Инфо 072213275
Само сериозни
Увезен од Германија

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

orce
Потврден огласувач
072213275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам