1 / 3
Sedista sharan saran galaksi galaxi alhambra i d.r
20 €
16.03.2023 12:32

Битола / Битола

Sedistata zdravi mu treba edno perenje samo oti so prašina se
Cena 5000 komplet
Poedinecno po 1200

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Филип
Bitola
Потврден огласувач
075349236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам