Se prodava kukja vo Negotino
1 €
28.08.2022 17:12

Неготино / Неготино

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

8-mi Noemvri, Broj 33

Se prodava vednas vseliva kuka so smeneti pvc prozori na samo dve min od centarot na gradot,cena po dogovor,moze i zamena za stan so vasa doplata

POVEKE INFO NA - 078 250 519
POVEKE INFO NA - 078 250 519
POVEKE INFO NA - 078 250 519

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
071536333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам