1 / 4
Audi 5x112 со нови гуми Dunlop 17"
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 17:22

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

Се продават бандажи во одлична состојба оргинал Audi 5x112 со нови гуми Dunlop 225/45/17 купени 7000 денари од гума вкупно возени само 1000 км.

Повеќе инфо на Viber или на бројот
075-782-691

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075782691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам