1 / 1
Se prodava plac
1 €
26.05.2023 08:02

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava/izdava plac 11.000m2 na samiot pat na izlezot od marena na kaj patot za negotino

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078248343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам