1 / 5
KORG P3 PIANO MODUL MIDI proveri
29 €
28.08.2022 19:57

Куманово / Куманово

KOMPLET SO ORIGINALEN ADAPTER

PULT ZA NOTI
SUPER SOSTOJBA.
Golema cvrstina.
Stegnati zglobovi.
Sklopen, visona 27 cm.

Za site moi oglasi iskucaj... proveri

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам