1 / 5
Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2022 13:29

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1984

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Star Karaorman Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot pat
so povrsina 120 kvadrati na dva sprata so golemo dvorno mesto
od eden dekar.
Cena 65000 evra
Tel 077852731

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
077852731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам