СЕ БАРА ПОМОШНИЧКА ЗА ДОМАШНИ РАБОТИ ЗА ХИГИЕНА И СЛ.
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.08.2022 22:13

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

СЕ БАРА ПОМОШНИЧКА (ХИГИЕНИЧАР ЗА ДОМАШНИ РАБОТИ ЗА ХИГИЕНА И СЛ. Број на телефон. 070 639 549 име Драгица

SE BARA POMOSNICKA (HIGIENICAR ZA DOMASNI RABOTI ZA HIGIENA I SL. Broj na telefon 070 639 549 ime Dragica

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075319109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам