1 / 1
ASUS STRIX GTX 970 OC
4.500 МКД
5.000 МКД
11.05.2023 10:56

Штип / Штип

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za gaming

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

драган
Потврден огласувач
078252479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам