1 / 12
Bmw 330xd
8.490 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 08:47

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

330

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 330 xd 4x4
Bmw vo ekstra sostojba
Reg do 11.2023
Odlicen enterier.
Tempomat.klima.cd.nabi.aux.blutot
Greaci na sedista
Komandi na volan
Prekrasen motor odrzuvan i servisiran navreme
Za poveke info na tel.
Za lubiteli na bmw!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

никола
Потврден огласувач
070384758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам