1 / 2
BOARDMAN ROAD
480 €
Цената не е фиксна
03.11.2022 08:57

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

2x 8 claris
55cm ram

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

bike
Потврден огласувач
078411314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам