Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija
200 МКД
29.08.2022 10:51

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti vodenata zaednica.Stanot e na 2ri sprat i poseduva 2 spalni sobi,dvevna,kujna i wc.Pogoden e za gradezni rabotnici so kapacitet do 6 osobi.Cenata e 200 denari dnevno po osoba.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
070879625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам