1 / 9
VESPA KYMCO AGILITY+ 125
2.300 €
12.09.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2021

Модел:

AGILITY 16+

ЗАФАТНИНА 125 ccm
ТИП НА МОТОР KYMCO 4-тактен OHC
МАКС. СИЛА 6,6kW / 7500rpm
МАКС. ВРТЕЖИ 9.0Nm / 6500rpm
ЛАДЕЊЕ воздушно
ЛАДЕЊЕ воздушно
ПРЕДНИ СОПИРАЧКИ Ø260 - мм диск
ЗАДНИ СОПИРАЧКИ Ø240 - мм - барабан
ТИП НА ГУМИ тубелес
ПРЕДНА ГУМА 100 / 80 - 16
ЗАДНА ГУМА 120 / 80 - 14
ПРЕДНА СУСПЕНЗИЈА телескопски хидраулични
Vespata e kupena nova lani, 18.05.2021 od NOV MODEL - KUMANOVO,
DOPOLNITELNA OPREMA GRATIS: KUFER GIVI 47L, - KUPEN NOV. VETROBRAN GOLEM - KUPEN NOV
Seuste e pod garancija do 18.05.2023, Osugurana KASKO
Cena sose oprema 2300eur
070232340 Sasho

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070232340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам