1 / 1
Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2022 08:30

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1960

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу центарот на градот.
Истите ќе бидат со цел за изградба на Мини Згради, прифаќам понуди од секаков вид - Никола / 076 614 091.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Nikola
Потврден огласувач
076614091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам