1 / 6
PRODAVAM PEUGEOT 307 1.6 HDI DIZEL 2004 GODINA
3.000 €
Цената е фиксна
29.11.2022 16:22

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Останато

Moze zamena za gjip Suzuki Jimny ili Vitara, so moja doplata.
Za podetalni informacii, javete se na telefon.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
076330700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам