1 / 4
KTM country
1 €
05.11.2022 15:40

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

KTM country vo odlicna sostojba. Kontakt 070387262 Mite

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

mite
strumica
Потврден огласувач
072221076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам