Kupuvam stan star
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2022 15:57

Битола / Битола

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Bitola

Nerenoviran so realna cena bilo kade vo bitola

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

******
Потврден огласувач
075829535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам