1 / 1
Vitrina sto ladi
750 €
Цената е фиксна
29.08.2022 16:20

Скопје Центар / Скопје

Se prodava mala vitrina sto ladi , ima 3 rafta, led sijalica, vraticki na lizganje sto se vadat.

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од:

vic
Потврден огласувач
071272868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам