1 / 3
Vrsime otkup na e-skuteri e-bike baterii
1 €
19.10.2022 08:13

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Vrsime otkup na defektni e-skuteri trotineti ,e-bike ,baterii i polnaci

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам