1 / 1
Се продава спрат од куќа во строг центар
48.000 €
29.08.2022 17:52

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

81 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Охридска19

Се продава спрат од куќа 61m2,визба 20m2, 30m2 подкровје и покриен паркинг простор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070/503-380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам