1 / 2
Детски кревети
6.000 МКД
10.10.2022 21:00

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат два детски кревети 190x80 комплет со душеци.
Цена за двата кревети 6000 денари.
078 225 678 Игор

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078225678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам