1 / 4
Top socuvano pc za domasna upotreba
18.000 МКД
05.10.2022 14:16

Карпош / Скопје

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

od slikite se gleda so pc to ide i monitor hp

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
074-204-255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам