1 / 2
Pravosmukalka Standard
3.000 МКД
Цената е фиксна
29.08.2022 18:48

Аеродром / Скопје

Se prodava "RETRO" pravosmukalka proizvodstvo 1964 god.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
076583603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам