1 / 2
Magnetna Bubica 2022 Mini Model (AAA Baterii)
2.400 МКД
13.11.2022 14:33

Скопје Центар / Скопје

Magnetna Bubica 2022 Mini Model !
Ednostavna za koristenje
Koristi 3 mali baterii AAA (200 denari 3 baterii)

Cena 2400 40€

www.facebook.com/bubicamk

za polesno prebarucanje:
bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

bubicaa
Потврден огласувач
071721313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам