1 / 2
GPS GPRS Tracker za sledenje na Kola !
3.000 МКД
27.02.2023 16:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GPS Tracker za sledenje na Avtomobil

1. Аларм функции:
- Се сетира да алармира преку порака доколку возилото започни да се движи а претходно било во мирување (заштита од неовластено користење - кражба)
- Алармира доколку возилото, или оној кој го има кај себе уредот, ја надмине брзината која е поставена како референтна во уредот
- Алармира доколку уредот ја напушти предвидената зона која била претходно сетирана
2. GPS функции:
- Испраќа моментални координати преку SMS на сакан интервал или при повик на бројот ставен во уредот
- Испраќа координати на претходно сетирана компјутерска порта преку GPRS интернетот на операторот
- Снима координати на Micro SD картичка кои подоцна можат да се разгледуваат
- Испраќа SOS координати доколку е притиснато SOS копчето на уредот
3. Мониторинг функција:
- Можe да се врши аудио мониторинг во околината на уредот, при бирање на бројот на SIM картичката од уредот се воспоставува мобилна врска

bubica, traker, gps, gprs, sledi, kola, avtomobil, sledenje avtomobil

Cena - 3000 denari !

www.facebook.com/bubicamk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

bubicaa
Потврден огласувач
071721313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам