1 / 3
Motor 1.9 multijet 88kw za Fiat Stilo Punto Sedici Doblo
1 €
29.08.2022 21:24

Македонска Каменица / Делчево

Prodavam ispraven motor od
fiat 2007 godina 1.9multijet 88kw
moze da se proba uste na kola
Odgovara za
Fiat stilo
Fiat punto
Fiat doblo
Fiat multipla
Fiat sedici 4x4

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078888803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам