1 / 12
Stan od 100 m2 na 2 sprata
70.000 €
75.000 €
Денес 08:00

Штип / Штип

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Senjak

Se prodava Stan vo Stip vo naselba Senjak 2,kaj berbernica Ico Brico.
Stanot ima 86m^2 legalizirani plus dogradba, zaedno izleva okolu 100m^2.
Ima dva sprata.
Na prviot sprat ima dneven prestoj so kujna, terasa, kupatilo i tresalna
Na vtoriot sprat ima spalna dve detski wc i terasa.
Niz celiot Stan ima instalirano parno,site dzamovi se PVC.
Go prodavame so mebel.
Cenata e 70 000€
BARAJTE ISKLUIVO NA OVOJ BROJ, MOZE I VIBER
00 3297011794 Lazar

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
071305504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам