1 / 12
KLESTA ZA PLASTICNA TRAKA ZA STEGANJE I TRAKA PLASTICNA
150 €
29.08.2022 22:03

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM KLESTI ZA STEGANJE ZA ZABICI, YUGOSLOVENSKI. I CRNA TRAKA. EDEN KOTUR. NOV! TOA STO E NA SLIKITE. NOVA KLESTA - SITE OPERACII VO EDNA. CENA 150 EVRA.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам